Contacteer lieve bejaarde Elisabeth5 (72)

Meer info over Elisabeth5
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Naam:
Elisabeth5
Leeftijd:
72 Jaar
Woonplaats:
Moerdijk
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Lovedone
68 Jaar · Purmerend ·
Alleenstaande vrouw met 2 kinderen die al op zich zelf wonen en bijna oma maar dat maakt niet uit. ik ben in voor veel geile dingen en mij is niets te gek.
Sexdate met single bejaarde

Soraya93
30 Jaar · Middelburg ·
Ben jij ook opzoek? Dan kunnen we elkaar een hand geven ik ook! Mijn eisen niet hoog ben je goed verzorgd en heb je gevoel voor humor en hou je van seks dan ben jij degene die ik zoek.
Contacteer mooie milf

Wantsome
55 Jaar · Zonhoven ·
Ben single en mis een man om samen lekker te rollebollen. Met jezelf spelen is ook niet altijd wat, en zoek ik een lekkere vent die samen met mij wilt vrijen. Het mag jonger zijn en van mijn leeftijd is ook wel goed, als je maar een goede
Sex met geile oma

Sily
32 Jaar · Zaanstad ·
Mijn vriend en ik zijn al lang samen en eigenlijk hebben wij onze jeugd ook samen doorgebracht. Dit heeft nu wel de gevolgen want wij hebben wel een relatie maar zijn heel weinig bij elkaar. Het lijkt wel of wij nu op elkaar wat uitgekeken
Chatten met hete milf