Praten met lieve moeder NieuwLeventje (38)

Meer info over NieuwLeventje
Helaas ben ik een lange tijd ziek geweest en heb ik geen tijd gehad om te genieten van het leven. Nu is het moment daar en kan ik weer gaan genieten. Ik zoek een man die dat samen met mij wilt gaan doen. Leeftijd doet er niet zo veel toe als jij maar leuke gesprekken kan voeren en geen discussie uit de weg gaat ben ik al geïnteresseerd.
Naam:
NieuwLeventje
Leeftijd:
38 Jaar
Woonplaats:
Kampen
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Elisee
49 Jaar · Zeewolde ·
ik ben Elise en ben op zoek naar een goed verzorgde man die zijn zaken goed voor elkaar heeft, en zijn leven op de rit heeft. dat heb ik zelf namelijk ook en vind het wel fijn om iemand te ontmoeten die hetzelfde in het leven staat als ik,
Sex met mooie vrouw

Be_Be
53 Jaar · Sint-Jans-Molenbeek ·
Mijn man en ik hebben besloten om een open relatie te proberen omdat we beide merken dat het wel kriebelt als we naar andere kijken. Als het mag is het geen vreemdgaan toch?
Sex met geile oma

10voor10
42 Jaar · Schagen ·
Dol op naar de sauna gaan, mij te laten masseren en daarna heerlijk te sexen. Goed idee toch?
Sex met single vrouw
Ambrs
38 Jaar · Hemiksem ·
lief, zacht , sterk en humor. uiterlijk is niet het belangrijkste, als je maar verzorgd bent.
Sex met leuke moeder
Hartvangoud
29 Jaar · Maashorst ·
single en helemaal happy ook nog wat ik mis is een man die me af en toe is stevig in zijn armen neemt en me heerlijk knuffelt..
Praten met leuke jongedame